Post

Najpopularniejsze samochody dla kobiet kierowców

Udostępnij Facebook Twitter

Motoryzacja nie jest już wyłączną domeną mężczyzn i wiele kobiet aktywnie interesuje się wyglądem, specyfikacją i osiągami nowych samochodów dostępnych na rynku.

Pomyślmy o tym w ten sposób: projektowanie samochodów jest dziełem sztuki, podobnie jak projektowanie mody, wystrój wnętrz i muzyka - trzy rzeczy, którymi kobiety tradycyjnie się "interesują". Kobieca skłonność do zakupów sprawia, że panie doskonale nadają się do kupowania nowych, lśniących modeli, które rozjaśnią ich podjazdy. Minęły już czasy, gdy kobiety interesowały się jedynie kolorem swojego nowego samochodu, obecnie to one dają się we znaki mężczyznom, jeśli chodzi o wymagania, jakie stawiają producentom samochodów.

Kobiety nadal chcą być praktyczne, oszczędne i bezpieczne, ale chcą też dobrze wyglądać w tym, co "noszą", a to dotyczy także ich samochodów. Przyjrzyjmy się niektórym markom i modelom samochodów, które obecnie przyciągają wzrok pań...

Range Rover Evoque...

Oszałamiający nowy Range Rover Evoque wprowadza w życie aspiracyjne projekty samochodów koncepcyjnych. Dzięki marce Range Rover i reputacji jakości, Evoque jest również smukły i wystarczająco mały, aby kobiety mogły się nim elegancko posługiwać. Idealny, nowoczesny samochód dla kobiet świadomych mody.

Mazda Mx5...

To klasyczny faworyt wśród pań, od czasu wprowadzenia na rynek w 1989 roku. Choć nie jest to samochód praktyczny na całotygodniowe zakupy lub odwożenie dzieci do szkoły, ten sportowy model jest idealny dla pań, które jedzą lunch i chcą wprowadzić odrobinę zabawy do swojej codziennej rutyny.

Toyota Yaris...

Pomysłowo zaprojektowana Toyota Yaris zawsze była faworytem kobiet kierowców. Jej kompaktowy, miejski design w połączeniu z przestronnym i zaawansowanym technicznie wnętrzem daje kobietom to, co najlepsze z obu światów. Trzecia generacja Toyoty Yaris wprowadzona na rynek tego lata może pochwalić się wysoką wydajnością paliwową i jest wyposażona w technologię multimedialną Toyota Touch & Go, dzięki czemu nowoczesna kobieta może cieszyć się wszystkimi zaletami zaawansowanej technologicznie jazdy.

BMW Mini Cooper S

Mini są uwielbiane przez kobiety od pokoleń; są cool, są dziwaczne, są zabawne, a teraz Cooper S podnosi poprzeczkę dla kobiet, które chcą połączyć styl z wydajnością.

Volkswagen Beetle

Ikoniczny, uroczy i zabawny - to jeden z modeli VW, który wciąż cieszy się rosnącą popularnością wśród kobiet. Chociaż producent twierdzi, że nie został zaprojektowany wyłącznie z myślą o kobietach, interesujące będzie sprawdzenie, czy "wzmocniony" Beetle z 2012 roku nadal będzie przyciągał więcej kobiet niż mężczyzn.

Co sprawia, że samochód jest bardziej atrakcyjny dla kobiet niż dla mężczyzn? Czy jest to wybór kolorów, eleganckie nadwozie, czy może coś innego? Daj nam znać, co o tym myślisz...